30 Yılı aşkın bir süredir Denizli'de Tekstil Sektöründe faaliyet gösteren, ulusal ve uluslararası bir çok markaya hizmet vermiş firmamızın bayrağını devralan yeni nesil fertlerinden biriyim. Vionel Home markası sayesinde son kullanıcı ile aracısız bir şekilde iletişim kurmayı hedefledik. Çoğunluğu kadınlardan oluşan ekibim sayesinde evinizin tekstil ihtiyaçlarını kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlara karşılayalım istiyoruz...

Rukiye SARICA
Ücretsiz teslimat
Promosyonlar, Bonuslar ve indirimler
Hediye kartları
Müşterilerimize Hediyeler

Niçin Bizi Seçmelisiniz?

97% Üzerinde Müşteri Memnuniyeti
20000+ Başarılı Satış
100% Geri Dönüş

Sizler için neden önemliyiz? İşletmemizin kadın girişimciliğine destek verdiğini ve çevre dostu bir yaklaşım sergilediğimizi belirtmek isterim. Ayrıca, ürünlerimiz doğal malzemelerden yapılmakta ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre tasarımlar sunmaktayız.

İşletmemize başlamak için çok çalıştık ve sektörde birçok zorluğu takım arkadaşlarım ile göğüsledik. Engelleri, kararlılığımız ve müşterilerimizin desteği sayesinde aşıp bu noktaya geldik.

Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Ayrıca, müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir. Eğer işletmemizden memnun kalırsanız, arkadaşlarınıza da tavsiye etmenizi rica ediyoruz.

Sizleri işletmemize bekliyoruz!